понеділок, 19 лютого, 2018, 11:33 Політика
Справи журналістів, які постраждали під час Майдану, не розслідують, – НСЖУ
Фото: radiosvoboda.org
Фото: radiosvoboda.org

Сьогодні, 19 лютого, Національна спілка журналістів України заявила, що «журналісти, які постраждали у часи Євромайдану, наголошують на нерозслідуваності нападів та непокараності злочинців».

Про це йдеться у заяві спілки, передає «Радіо Свобода».

Там зазначають, що станом на четверті роковини жертв Революції Гідності досі немає покарання за побиття журналістів. До того ж, у період з листопада 2013-го року по лютий 2014-го року фіксували 271 такий інцидент.

«Показові справи, якими звітувала Генпрокуратура та Адміністрація президента, розсипаються, а свідчення постраждалих журналістів ігноруються. Маємо ганебні вироки причетному до вбивства В’ячеслава Веремія Крисіну, виправдання міліціонерів, що жорстоко побили черкаського фотокора Ігоря Єфімова та нові обіцянки про пріоритетність майданівських «справ честі», – заявив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

У НСЖУ звертають увагу на те, що рік тому було підготовлено спеціальний звіт «Жертви безкарності», присвячений журналістам, які постраждали на Майдані та у регіонах під час виконання професійного обов’язку.

Та жоден із понад 20 журналістів, чиї детальні історії були оприлюднені у звіті, не відзначає зрушень у розслідуванні справ.

За даними аналітичного звіту НСЖУ, за час Революції гідності найбільше нападів, крім Києва, було у Харкові, Черкасах, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі та в Криму.

Крім того, за цей період зафіксовано 14 нападів на редакції медіа, 9 арештів та затримань, 31 випадок погроз працівникам медіа фізичною розправою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 21:51 :35