понеділок, 19 лютого, 2018, 20:35 Політика
Славомір Новак розповів, як бореться з корупцією в «Укравтодорі»
ZIK
ZIK

Для боротьби з корупцією необхідна конкуренція на ринку. Окрім того, слід забезпечити прозорість процесів, стандартизувати послуги і контролювати якість виконання.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив керівник «Укравтодору» Славомір Новак.

Гість програми наголосив, що найкращим способом боротьби із корупцією є конкуренція на ринку.

«Тому нам потрібно щораз більше компаній на українському ринку. У своїй діяльності я активно запрошую багато іноземних фірм. Входять німецькі, польські, фірми. Маємо і турецькі фірми на ринку. Виграли тендери на українському ринку також китайські компанії. Побачимо, який буде ефект від цього. Але повторю – найкращим способом боротьби із корупцією є конкуренція», – вважає очільник «Укравтодору».

Славомір Новак зауважив, що, коли йде мова про боротьбу з корупцією, слід забезпечити прозорість процесів, стандартизувати послуги і контролювати якість виконання.

Гість програми розповів, що Дорожній фонд на законодавчому рівні був поділений: 35 відсотків коштів скеровують на місцевий рівень, 60 відсотків коштів залишаються на рівні держави – на державні дороги. За ці кошти відповідає керівник «Укравтодору». А ще 5 відсотків коштів, продовжив гість програми, скеровують на покращення рівня безпеки руху.

«Що ж до прозорості поділу цих грошей, на сьогодні прийнято вже п’ять постанов Кабміну, де є прийнято відповідний перелік доріг, які ми будемо робити цього року. Усе є прозоро, усе є в Інтернеті. Кожен може побачити, на які дороги у цьому році будуть передані гроші. На сьогодні є опрацьована програма. Ми підготували таку програму, чекаємо на її прийняття. Це програма на 2018-2022 роки. І кожен матиме змогу побачити в Інтернеті, які дороги робитимемо і що маємо намір робити», – зазначив очільник «Укравтодору».

Славомір Новак заявив, що він особисто почуває себе відповідальним за боротьбу із корупцією

«У Польщі я був відповідальний за набагато більше фінансування, але хочу, щоб всі тут зрозуміли, що є відповідні контролюючі органи, які повинні стежити, контролювати і боротися із корупцією, а не я як голова «Укравтодору», – зазначив Славомір Новак та додав, що у разі, якщо він отримає інформацію про корупцію, негайно передасть її до відповідних органів.

Читайте також: Керівник «Укравтодору»: Дорожній фонд не залежатиме від волі політиків

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 04:09 :04