Новини » Суспільство 19 лютого, 2018, 21:35
Славомір Новак розповів про систему контролю якості дорожніх робіт на 4-х рівнях
ZIK
ZIK

В Україні запровадили систему контролю якості дорожніх робіт на чотирьох рівнях.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив керівник «Укравтодору» Славомір Новак.

Керівник «Укравтодору», відповідаючи на запитання, коли в Україні будуватимуть дороги разом із тротуарами та пандусами, розповів, що підготовлено зміни до стандартів будівництва доріг у населених пунктах. «Цього тижня була нарада у прем’єра», – зазначив гість програми.

Славомір Новак розповів, що запроваджено систему контролю якості дорожніх робіт на чотирьох рівнях. Так, перший із них – це нагляд на обласному рівні.

«Другий рівень – це дорожній контроль якості, це наше підприємство, яке ми висилаємо на відповідні перевірки. Третій рівень – це контроль якості FIDIC, і цього року будуть перші перші об’єкти із незалежним контролем якості FIDIC. І четвертий рівень контролю якості, на який я розраховую, – це громадськість», – зазначив Славомір Новак.

Керівник «Укравтодору» також зауважив, що в Україні є нерозуміння щодо технологій будівництва доріг, і те, що їх зовсім не дотримуються, запевнив гість програми, – неправда. Славомір Новак зауважив, що, порівняно із фінансуванням у країнах Європейського Союзу, на дороги в Україні виділяють мізер. З метою економії державних коштів, зазначив керівник «Укравтодору», в Україні під час дорожніх робіт застосовують недороговартісні технології.

Славомір Новак розповів, що цього року в Україні розпочинають програму із завершення недобудованих об’єктів.

За словами керівника «Укравтодору», для будівництва одного кілометра дороги потрібно кілька днів: перший – для укріплення основи і ще три дні – для прокладання трьох шарів дороги. Він наголосив, що за хорошої погоди кілометр дороги можна збудувати на тиждень.

Славомір Новак повідомив, що штат «Укравтодору» у центральному офісі – близько сотні осіб, у всіх областях штат складається із близько 3 тисяч осіб, а середня зарплата становить близько 7-8 тисяч гривень.

«У Польщі відповідник «Укравтодору» має близько 500 осіб, в усій Польщі – приблизно 15 тисяч осіб, а Польща – менша за Україну», – зауважив гість програми.

Читайте також: Славомір Новак: в Україні маю приблизно таку ж зарплату, як мав у Польщі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:01 :21