понеділок, 19 лютого, 2018, 20:55 Політика
Шабунін: Поки є Порошенко, нормального Антикорупційного суду не буде
ZIK
ZIK

На минулому парламентському тижні не вистачило тільки 22 голоси, щоб включити законопроект про Антикорупційний суд до порядку денного. Зокрема, 57 голосів не дав Блок Петра Порошенка.

Про це заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Найцікавіше – це привід, яким Петро Порошенко погрожує парламенту його перезапустити. Мовляв, клятий парламент не голосує за президентську ініціативу про створення Антикорупційного суду.

Однак, я зафіксую тільки дві цифри: на минулому парламентському тижні не вистачило тільки 22 голоси, щоб включити законопроект про Антикорупційний суд до порядку денного. Зокрема, 57 голосів не дав Блок Петра Порошенка», – зауважив Шабунін.

Тому очевидно, підсумовує експерт, що винен не весь парламент, а саме фракція БПП, оскільки не голосує за законопроекти Петра Порошенка.

Також голова правління Центру протидії корупції прокоментував думку, що мера Одеси Геннадія Труханова начебто затримали через спробу наступу на децентралізацію.

«Труханов розуміє, що поки є Порошенко, то не буде нормального Антикорупційного суду, і щоб не робило НАБУ і САП, Солом’янський суд все одно буде відпускати його на поруки депутатів БПП. Тому головний мотив справи Труханова не децентралізація, а зберегти можливість далі розкрадати місцеві бюджети», – певен Віталій Шабунін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 12:38 :54