понеділок, 19 лютого, 2018, 22:02 Спорт
Олімпійське «золото» Пхьончхану-2018 у фіналі жіночого хокею розіграють США і Канада

У Пхьончхані (Південна Корея) відбулися півфінальні поєдинки в жіночому хокейному турнірі ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018.

Канада - Олімпійські атлети Росії - 5:0 / REUTERS

Канада - Олімпійські атлети Росії - 5:0 / Reuters

Жіноча збірна Росії програла з великим рахунком 0:5 команді Канади у півфіналі зимових Олімпійських ігор-2018, повідомляє офіційний сайт змагань.

У першому і другому періодах канадки закинули по одній шайбі у ворота росіянок, а в завершальній 20-хвилинці відзначилися тричі.

В іншому півфіналі збірна США з таким же рахунком – 5:0 – розбила команду Фінляндії.

Тепер у фінальній грі збірні США і Канади розіграють золоті медалі, а збірні Росії та Фінляндії зустрінуться в матчі за бронзові нагороди.