понеділок, 19 лютого, 2018, 22:00 Економіка
Очільник «Укравтодору»: За 10 років ми відремонтуємо українські дороги
ZIK
ZIK

У Польщі масштабні ремонт і будівництво доріг розпочалося лише після вступу в ЄС. Але це не означає, що українці мають чекати з ремонтом доріг до вступу в ЄС. Дороги за які відповідає »Укравтодор» реально відремонтувати за 10 років.

Про це керівник «Укравтодору» Славомір Новак заявив в ефірі програми «HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK відповідаючи на запитання скільки Україна знадобиться грошей і часу, аби привести українські дороги до стану польських.

«Найперше ми в Польщі зробили дорожній фонд, децентралізацію доріг. Тільки після того, як ми увійшли до ЄС ми розпочали ремонтувати дороги, оскільки так само як в Україні у нас не вистачало грошей. Тобто де-факто масштабний ремонт доріг ми розпочали з 2006 року, тобто ми ремонтували дороги не 20 років. Приспішили ми тоді, коли я мав можливість бути міністром. Ми побудувати дуже багато автострад і автобамів. Тобто без участі у Європейському союзі ми не збудували ніяких доріг. Тому я закликаю українці не міняти європейського напрямку, бо я вірю, що Україна буде членом ЄС. Але це не означає, що в Україні мають чекати з ремонтом до вступу в ЄС», – розповів пан Новак.

Також посадовець додав, що завдяки децентралізації дорожнього фонду «Укравтодор» відповідає за 50 тисяч кілометрів доріг.

«Треба пам’ятати що дорожня галузь розвивається. Те фінансування, яке ми отримали у 2017 році буде збільшене у 2018-му. Оскільки фірми бачать, що є гроші, то починають залучати нові технології, брати на роботу більше людей та купувати техніку. У 2020 році ми повинні дійти до рівня ремонту 4-5 тисяч кілометрів доріг. Якщо поділимо 50 тисяч кілометрів на 5, то за 10 років ми відремонтуємо існуючу сітку», – запевнив Славомір Новак.

Читайте також: Славомір Новак розповів про систему контролю якості дорожніх робіт на 4-х рівнях

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 16:29 :55