понеділок, 19 лютого, 2018, 14:04 Суспільство
Не довіряю Нацполіції, тому що немає відчуття безпеки, – Мамка
ZIK
ZIK

У Києві два чи три рази на день вбивають і стріляють у людей. Тому складається цілком логічне враження, що поліцейські не можуть убезпечити мешканців столиці у повному обсязі, не кажучи вже про інші регіони України.

Про це в ефірі проекту «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» (щонеділі о 15:10 на телеканалі ZIK) говорив екс-заступник начальника ГСУ МВС України Григорій Мамка.

«Коли в Україні почали реформувати правоохоронну систему, керівником новоствореного органу Національної поліції України було призначено Хатію Деканоїдзе. Але за час своєї роботи вона так і не показала жодної концепції та плану розвитку структури», – розповів Мамка.

Також він зазначив, що Міністерство внутрішніх справ не зрушило з місця. Адже там залишились ті ж люди. Хоча був великий шанс зі створенням Нацполіції змінити і саме МВС.

«В Україні був історичний шанс зробити європейський підхід до правоохоронної системи. Наприклад, взяти на озброєння новітні технології, нові погляди щодо документування і розслідування злочинів і, звичайно, впровадити зміни до законодавства. Але ніхто не насмілився взяти на себе відповідальність. І через те, що не було запрезентовано плану дій, новий керівник Нацполіції  не зміг забезпечити нормальну роботу структури, адже було незрозуміло, хто за що відповідає. Дуже багато людей після року роботи просто звільнилися», – прокоментував він.

Він зазначив, що не довіряєте новій поліції, адже серед населення немає відчуття безпеки.

«Я не довіряю поліції, тому що немає відчуття безпеки. Коли ти сидиш вдома і чуєш новини про те, що у Києві два чи три рази у день вбивають і стріляють людей. Далі сідаєш за кермо автомобіля і тебе зупиняє поліцейський не за порушення правил дорожнього руху. Причиною зупинки є питання: як ви себе почуваєте? Через це ти стаєш неймовірно злим і розумієш, що поліцейський не може в повному обсязі відповідати за твою безпеку», – вважає Мамка.

За його словами, якщо поліція не може впоратися зі своєю роботою, то цілком логічним є створення національних дружин.

«На МВС та Національну поліцію цього року закладено більше 90 млрд гривень, але правоохоронці не виконують своїх обов’язків із забезпечення безпеки громадян, бізнесу, територій, юридичних, фізичних осіб і т.д. То може ми ці гроші віддамо національним дружинам, які під носом Національної поліції, не маючи ніяких повноважень, хочуть навести лад?», – питально сказав екс-заступник начальника ГСУ МВС України. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 08:12 :35