понеділок, 19 лютого, 2018, 23:15 Політика
Найбільше влада боїться того, що українці масово прийдуть на вибори, – Парасюк
ZIK
ZIK

Влада розраховує на невисоку явку виборців на виборах Президента України. А тому вона вже прорахувала голоси та продумала механізми фальсифікації. Однак суспільство має зруйнувати їхній сценарій і масово прийти на дільниці.

Про це зауважив народний депутат України Володимир Парасюк в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK).

«Якщо на президентських виборах ми знову проголосуємо за Порошенка, то ми не тільки відкинемо країну на 10 років назад, а ще й підтвердимо думку, що українці не вміють вчитися на своїх помилках. А це набагато більша біда, ніж клептократ, який має шоколадний завод», – застеріг Парасюк.

Депутат зауважив, що Президент має адмінресурс, куди входять його посіпаки по всій країні. Це голови адміністрацій, які будуть всіх зганяти на вибори і казати за кого голосувати. Але незважаючи на це, реальний рейтинг Порошенка – це не більш як 4% підтримки населення по всій країні.

«Щодо конкурентів Порошенка та інших кандидатів на посаду Президента України, то тут складно щось прогнозувати. Адже ми не знаємо, як поведеться, наприклад, Святослав Вакарчук.

Не знаємо, які будуть кроки з боку «Азову», «Свободи» та «Правого сектору» – чи вони будуть мати єдиного кандидата, чи кожен висуне свого лідера. Тому, тільки коли всі заявлять про свої амбіції, можна буде вибудовувати якесь відношення», – прокоментував Парасюк.

Однак не залежно від того, які будуть кандидати, депутат закликав усіх вчитися на своїх помилках. А перед тим, як голосувати, запитувати себе, чи легше стало жити країні, коли при владі були ті, чи інші політики.

«Як би вас не переконували, які б обіцянки вам не давали, не ведіться на цю маніпуляцію. Адже це все політичні технології, які прописують спеціально навчені люди.

Влада боїться передусім того, що люди справді прийдуть на вибори. Сьогодні вони вже мають приблизну кількість, скільки людей прийдуть на вибори і проголосує. Але ми маємо зробити більш масову явку на виборах, щоб зруйнувати їхній сценарій І це буде найбільша перемога!, – наголосив Володимир Парасюк.

Читайте також: Мітинги у центрі Києва свідчать, що в Україні не все добре, – Парасюк

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 08:42 :44