понеділок, 19 лютого, 2018, 12:47 Політика
МВФ вимагає від України негайно розглянути законопроект про антикорупційний суд
МВФ. Фото: ZIK/EPA/JIM LO SCALZO/Архівне фото
МВФ. Фото: ZIK/EPA/JIM LO SCALZO/Архівне фото

Міжнародний валютний Фонд вимагає від українського парламенту негайного розгляду законопроекту про антикорупційний суд. Також там наполягають на внесенні поправок відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії.

Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, передає РБК-Україна.

«Команда у складі кількох експертів МВФ відвідала Київ у період з 12 по 16 лютого для обговорення деяких технічних аспектів передбачених програмою реформ, окремо виділивши, зокрема, проект законодавства про антикорупційний суд. Зараз важливо, щоб влада України забезпечила невідкладний розгляд, у відповідності з парламентськими процедурами, законопроекту про антикорупційний суд», – йдеться у заяві.

Він додав, що при внесенні законопроекту в парламент варто врахувати всі поправки, необхідні для приведення остаточного тексту закону в повну відповідність з передбаченими програмою (фінансування від МВФ, – Ред.) зобов’язаннями і рекомендаціями Венеціанської комісії Ради Європи.

Крім того, фонд наполягає на забезпеченні додаткового прогресу в інших відстрочених заходах, необхідних для досягнення поставлених програмою цілей, включаючи заходи в енергетичному і податково-бюджетному секторах.

Як відомо, МВФ заявив, що проект Порошенка про антикорупційний суд суперечить зобов’язанням України.

Згодом в МВФ ще раз нагадали, що президентський законопроект про створення Антикорупційного суду не відповідає умовам програми Міжнародного валютного фонду.

Читайте також: думка партнерів щодо Антикорупційного суду не є остаточною істиною, – Порошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 02:58 :31