понеділок, 19 лютого, 2018, 23:25 Політика
Мітинги у центрі Києва свідчать, що в Україні не все добре, – Парасюк
ZIK
ZIK

Такими мітингами ми маємо закликати людей по всій країні виходити і боротися, адже без тиску та волі суспільства в Україні нічого не зміниться.

Таку думку висловив народний депутат України Володимир Парасюк в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK).

«Передусім люди мають перестати боятися всіх без винятку гілок влади. Безумовно, має бути певне відчуття дистанції та поваги. Але якщо влада не поважає громадян, то ніхто їм не забороняє не поважати владу у відповідь. І люди мають на це повне право!», – наголосив Парасюк.

Депутат певен, що тільки такими методами – через тиск та оголошення певних вимог до влади, можна змінити ситуацію в країні.

«Реформи, про які так гучно заявляла влада, насправді є імітацією, відтак країна перебуває в глибокій стагнації. Але сьогодні громадяни мають можливість слідкувати за кожним політиком, відстежити кожне його голосування, щоб зробити певні висновки.

Тому те, що стільки українців збирається на мітинги у центрі столиці демонструє, що в країні не все добре. І такими діями ми маємо закликати людей по всій країні виходити і боротися, адже без тиску та волі суспільства нічого не зміниться!», – підкреслив Володимир Парасюк.

Читайте також: Нардеп Парасюк обіцяв показати Вілкулу «прикраси війни»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-19 16:42 :43