понеділок, 19 лютого, 2018, 9:57 Світ
Колишній соратник Ле Пен запустив власний євроскептичний рух
Марін Ле Пен і Флоріан Філіппо. Фото: rtl.fr
Марін Ле Пен і Флоріан Філіппо. Фото: rtl.fr

Колишній соратник лідерки французьких ультраправих Марін Ле Пен Франсуа Філіппо запустив власний євроскептичний рух «Патріоти».

Як повідомляє Politico, перше велике зібрання руху відбулось у неділю.

Минулого року Філіппо покинув «Національний фронт» через внутрішньопартійні суперечки. Він заявив, що у французькій політиці існує «великий попит» на антиєвропейські партії та висловив підтримку виходу Франції з ЄС.

«Більшість французів, які люблять свою країну, підтримують вільну, незалежну Францію за межами Європейського Союзу», – пояснив він.

Перш ніж залишити «Національний фронт», Філіппо був близьким помічником Марін Ле Пен і відстоював ідею партії вийти з єврозони. У неділю Філіппо сказав, що хотів би поговорити з Ле Пен про те, чому вона «відмовилась від французького суверенітету, відмовилась від Frexit».

«Патріоти» заявляють про членство 6500 тисяч осіб, тоді як до «Національного фронту» належать 50 тисяч людей.

У травні минулого року лідер «Національного фронту» Марін Ле Пен заявила, що не вимагатиме виходу Франції з Європейського Союзу і повернення до франка, визнаючи, що її ризикована стратегія виявилася дорогою помилкою для партії, – передає «Європейська правда».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 21:28 :21