Новини » Суспільство 19 лютого, 2018, 23:15
Керівник «Укравтодору»: Я ніколи не дам ніякої обіцянки, яку не зможу виконати
ZIK
ZIK

Коли щось не вдається, то краще людям сказати ту правду, яку можливо не хочуть почути, ніж зовсім мовчати. В Україні ви не почуєте від мене декларації, я ніколи не дам обіцянки, яку не зможу виконати.

Про це керівник «Укравтодору» Славомір Новак заявив в ефірі програми «HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK прокоментувавши свою заяву щодо провал з будівництвом доріг до Євро-2012.

«Перед Євро-2012 була дуже нервова і напружена ситуація, я пам’ятаю це дуже добре. В день ми працювали в міністерстві, а в ночі їздили на майданчики і перевіряли як працюють підрядники. За кілька місяців перед Євро-2012 я сказав, що у зв’язку з колапсом китайських компаній не буде збудована автострада між Варшавою та Берліном, а це була ключова дорога. І ми повинні були тоді розривати контракт з китайцями і знайти нові фірми, які ввійшли на ринок. І на щастя за три дні перед початком чемпіонатом фірми закінчили будівництво цієї автостради. Ми дуже тішилися, ми дуже були раді цьому», – пригадав керівник «Укравтодору».

Пан Новак пояснив, що тоді він так сказав, бо краще сказати ту правду, яку можливо не хочуть почути, ніж зовсім мовчати. Такої позиції він дотримується працюючи і в Україні.

«Так само роблю тут. Краще сказати, що щось нам не вдасться ніж сказати, що ми побудуємо тисячі кілометрів доріг, а потім розправити руки і виправдовуватись, що нам не вдалося. Ви не почуєте від мене ніякої декларації, окрім прозорих процедур. Я ніколи не дам ніякої обіцянки, яку не зможу виконати», – наголосив Новак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 21:03 :54