понеділок, 19 лютого, 2018, 20:15 Політика
Керівник «Укравтодору»: Дорожній фонд не залежатиме від волі політиків
ZIK
ZIK

Дорожній фонд – це один із інструментів фінансування дорожнього сектору, який працює в усіх країнах Європейського Союзу.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив керівник «Укравтодору» Славомір Новак.

Гість програми, відповідаючи на запитання щодо ймовірного впливу на «Укравтодор» народного депутата України від Блоку Петра Порошенка Ігоря Кононенка та чи саме цьому політику належить ідея скерувати усі кошти у Дорожній фонд, наголосив, що не є політиком і не заглиблюється у деталі української політики. Славомір Новак розповів, що має багато друзів в українській політиці

«Я не приїхав в Україну, щоб стати керівником автодору, це не була моя стратегічна ціль. Але, звичайно, я знаю і пана Кононенка, і керівників бюджетного та транспортного комітетів. Ще 2012 року, будучи міністром інфраструктури Польщі, я співпрацював з українськими політиками, тому знаю дуже багатьох із них», – зазначив Славомір Новак.

Гість програми наголосив, що йому не відомо, хто є кінцевим ідеологом закону щодо Дорожнього фонду, проте наголосив, що це фундаментальна реформа, яка відбулася в Україні.

Керівник «Укравтодору» запевнив, що мінімізує ризики корупції у будівництві доріг, та зазначив, що знає про те, що ця проблема існувала в Україні багато років.

«Хочу наголосити, що Дорожній фонд – це один із інструментів фінансування дорожнього сектору шляхом збирання податків з акцизу, і цей інструмент працює в усіх країнах Європейського Союзу. Роками цього не вистачало в Україні. Завдяки Дорожньому фонду тепер буде стабільне фінансування, і політики не матимуть змоги втручатися у фінансування. Це є дуже великий успіх, і українці повинні бути задоволені від того, що починає працювати Дорожній фонд. Тепер він не залежатиме від волі політиків», – вважає Славомір Новак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 09:12 :49