понеділок, 19 лютого, 2018, 11:46 Суспільство
«Добрий ZIK» організував зустріч двох подруг
ZIK
ZIK

Надія Мойсак – дівчина із Червонограда Львівської області. Вона хвора на ювенільний ревматоїдний артрит. Через цей діагноз у неї невелике коло спілкування та лише одна подруга, яка живе за сотні кілометрів. Тому найбільшим бажанням Надії було нарешті побачити Сану.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK).

«Все сталося раптово. Коли мені було одинадцять, мої суглоби підпухли, піднялася температура і мене госпіталізували», – розповідає героїня проекту Надія Мойсак.

Ювенільний ревматоїдний артрит – це невиліковна хвороба, яка вражає суглоби. Тому Надія постійно відчуває біль, не може повноцінно рухатися, а її ріст уповільнюється.

«Ми сподівалися, що поправимося. Не очікували, що все затягнеться. Зараз кожного місяця ставимо їй крапельниці. Це просто необхідно для підтримки життя», – зазначає матір Руслана Сінько.

Зараз Наді двадцять два роки. Вона уже звикла до своїх рук, невеличкого зросту – всього метр тридцять вісім. Але ніяк не змириться із тим, що поруч нема близької подруги.

«Був такий період, коли навіть колежанки зі школи не приходили. Інші діти бавляться на свіжому повітрі – а вона навіть з ліжка не встає. Образливо», – каже бабуся пані Катерина.

Згодом у соціальній мережі Надія познайомилася із Саною. Дівчина родом із Кривого Рогу, також хворіє на ЮРА. Хоч подруги постійно листуються, та жодного разу не бачилася. Заповітною мрією Надії була зустріч із Саною. Тому автори проекту здійснили це бажання.

«Ми з Надією по чотири години можемо говорити. Вона справді є моїм другом та великим прикладом», – говорить Сана.

«Ми присилаємо одна одній подарунки на свята та завжди мріяли про зустріч наживо. Це дуже зворушливо, що ми нарешті побачилися», – додає героїня проекту Надія.

Історія Наді та Сани доводить – дружба на відстані можлива. Навіть коли здається, що ти сам-самісінький на весь світ, десь обов’язково є людина, близька тобі, яка тебе точно підтримає.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 12:07 :58