понеділок, 19 лютого, 2018, 19:33 Політика
Після поразки Порошенка закінчить існування і його партія, – Віктор Чумак
ZIK
ZIK

Якщо парламентські вибори відбудуться після виборів Президента, то після програшу Петра Порошенка, наступного дня закінчиться й існування його партії БПП «Солідарність».

Про це зауважив народний депутат України Віктор Чумак в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

«Я абсолютно не вірю в перемогу Петра Порошенка на президентських виборах, адже бачу настрої громадян. І якщо більшість говорить про його рейтинг підтримки у 10-12%, то часто забувають про антирейтинг, який у Порошенка найбільший і складає 35%», – зауважив Чумак.

Антирейтинг – це показник кількості громадян, які ніколи, за жодних умов, не проголосують за певного політика. Зокрема, зауважує депутат, якщо антирейтинг досягне 40-42%, то політику вже немає сенсу йти на вибори.

«Якщо парламентські вибори відбудуться після виборів Президента, то після програшу Петра Порошенканаступного дня закінчиться й існування його партії ББП «Солідарність», – певен народний депутат.

Також політик переконаний, що наступні президентські вибори будуть майже повністю репутаційними.

«Ці вибори будуть не технологічними, не ресурсними та грошовими, а це будуть репутаційні вибори. Люди вже наїлися обіцянок, а тому зважатимуть на репутацію політика. Відтак, результат виборів приблизно на 80% буде залежати від цього показника», – спрогнозував Віктор Чумак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 00:25 :53