понеділок, 19 лютого, 2018, 16:04 Політика
Авакову не обов’язково бути публічним, – Вальчишин

Арсен Аваков завжди вдало знаходить місце, де йому можна попрацювати. Він вміє бути ефективним менеджером.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) політичний консультант Андрій Вальчишин.

«Я думаю, що у передвиборчому процесі Порошенко керуватиметься наболілими темами. Перш за все, він тиснутиме питаннями війни на сході України, не роблячи дієвих кроків вперед», – коментує гість програми.

Порошенко несе репутаційну відповідальність за Мінські угоди, які не спрацювали, зазначив експерт.

«Це всі побачили. Навіть визнали у Мюнхені. Є питання, на які Порошенку треба знайти відповіді, пояснити, чому він діяв у якийсь конкретний спосіб і вигадати, як буде чинити до кінця каденції», – говорить Вальчишин.

Внутрішня боротьба з Аваковим має вплив на рейтинг Президента, упевнений гість ефіру.

«Люди можуть не цікавитися політикою, але відчувати внутрішній конфлікт у політиці. В будь-якому випадку, Арсену Авакову нема що втрачати, бо згідно досліджень, «Народний фронт» не користується підтримкою. Самому політику теж не особливо довіряють. Ймовірно, цей персонаж хоче бути у великій грі, але йому не обов’язково бути публічним. На мій погляд, Аваков –ефективний менеджер, який завжди знаходить своє місце. Побачимо, на кого він зробить ставку на наступних виборах», – коментує експерт.

Читайте також: Аваков «образився» на суди і пропонує не охороняти їх

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 17:33 :10