понеділок, 19 лютого, 2018, 15:06 Політика
Антоніна Колодій: Старі політики ніколи не змінять систему

Найкращі можливості для використання маніпулятивних технологій на виборах мають владні структури в Україні.

Таку думку висловила доктор філософських наук, професор, політолог Антоніна Колодій під час засідання у Львові Громадського прес-центру на тему «Які маніпулятивні технології вже використовують дійові особи президентських виборів 2019 року», передає кореспондент ІА ZIK.

«Президентське оточення зараз намагається використати важку ситуацію і війну, аби показати, що альтернативи немає», – зазначила Антоніна Колодій.

При цьому вона додала, що, є звичайно, заслуга влади в тому, що Україна вистояла в цьому конфлікті на Сході, але разом із тим, на думку політолога, 2017 насправді виявився «роком втрачених можливостей».

«Прогресу немає в жодній сфері. Антикорупційна політика на сьогодні повністю провалена», – вважає Антоніна Колодій.

Також вона додала, що влада намагається маніпулювати громадською думкою, коли ставить знак рівності між вуличними протестами і путінською агресією.

Стосовно включення Святослава Вакарчука у президентські рейтинги Антоніна Колодій зазначила, що його не варто сприймати включно лише як музиканта і співака. Водночас, на її думку, його результат у цих рейтингах свідчить про те, що люди «готові накинутися на нову кандидатуру, тільки би вона була».

«На сучасному рівні політичного розвитку будь-яку нову кандидатуру треба вітати. Старі політики ніколи не змінять систему», – наголосила вона.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 10:19 :49