Новини » Спорт 19 лютого, 2018, 1:50
Анонс змагань понеділка, 19 лютого, ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018 у Пхьончхані

Дебют української танцювальної пари, можливий новий допінг-скандал за участі росіян та інше в прев’ю десятого дня ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018 у Пхьончхані.

Польща - один з претедентів на медаль в командному турнірі / sportarena.com

УКРАЇНЦІ IN ACTION

Єдиними представниками України в десятий день Олімпіади будуть фігуристи – танцювальна пара Максима Нікітіна та Олександри Назарової відкатає коротку програму. Для виходу в довільну програму українцям потрібно фінішувати в топ-20. Тобто, не потрапити в четвірку гірших пар.

Зважаючи на присутність пари з Ізраїля, Словаччини та Чехії, боротьба до потрапляння в довільну програму сходиться до досить простого завдання – не бути останнім зайвим. Якщо взяти до уваги найкращі результати пар в сезоні (саме у короткій програмі), українці мають з запасом проходити далі.

МЕДАЛЬНІ ПОДІЇ

13:53. Ковзанярський спорт. Чоловіки. 500 м

14:00. Стрибки з трампліна. Командні змагання

15:00. Бобслей. Чоловіки. Двійки. Четверта спроба

Усього три комплекти медалей буде розіграно в десятий змагальний день. Усі – в чоловічих змаганнях.

На бобслеїстів попереду очікує ще дві спроби, а реальних претендентів на медаль зараз усього шість: три німецькі екіпажі, два – латвійські та один – канадський. Німці, звісно, прагнутимуть зібрати повний комплект нагород і усі шанси у них для цього є. Екіпаж головного фаворита Пхьончхану, Франческо Фридріха, зараз іде тільки п’ятим, а два інші – в проміжних призерах.

Франческо Фрідріх не націлений так легко віддавати медаль / sportarena.com

У чоловічому ковзанярському спорті усе очікувано зведеться до боротьби між нідерландцями – головними фаворитами є Кай Вербей та Рональд Мульдер. Також є ще Ян Смекенс – чинний чемпіон світу, до речі теж нідерландець. А от у командному турнірі зі стрибків з трампліна домінуватимуть норвезькі стрибуни. Створити сенсацію та залишити їх без золото постараються німці та поляки. Усі інші – без особливих шансів навіть на медаль.

Зважаючи на брак медальних подій, можна звернути увагу також на інші змагання. Наприклад, о 03:00 за Києвом розпочнуться перші в історії Олімпіади змагання з біг ейру серед сноубордисток. А ще десятий день Олімпіади подарує два півфінальні матчі в жіночому хокеї – США зіграють проти Фінляндії (початок – о 6:10), а Канада проти Олімпійських атлеток з Росії (о 14:10).

ІНТРИГА ДНЯ – ЧИ ЗАБЕРУТЬ В ОАР ПЕРШУ НАГОРОДУ

Усе це сталося якось дуже швидко і напрочуд несподівано. Олімпійські атлети з Росії можуть втратити уже першу нагороду Пхьончхану. Через допінг.

Схоже, у Алєксандра Крушильницького серйозні проблеми / sportarena.com

Допінг-проба «А» керлінгіста Алєксандра Крушильницького дала позитивний результат на мельдоній. У понеділок МОК за присутності самого спортсмена відкриє пробу «Б». Якщо і так результати будуть позитивними – у ОАР заберуть медаль в змішаному турнірі з керлінгу. Команда Крушильницького та Анастасії Бризгалової взяла третє місце.

Не зовсім зрозуміло, яку перевагу мельдоній дає в керлінгу, але виглядає, що для атлетів з Росії препарат просто став звичною стравою в раціоні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 15:23 :47