неділя, 18 лютого, 2018, 20:10 Політика
Український народ має повстати проти режиму, – звернення «Групи 22 січня»

«Група 22 січня», яка об’єднує патріотичних політиків та громадських діячів звернулася до народу України та світової громадськості з заявою щодо викрадення та видворення з України екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

Офіційний лист надіслала прес-служба «Групи».

Друкуємо звернення «Групи 22 січня» у повному обсязі.

Шановна міжнародна спільнота та народе України!

Ми, «Група 22 січня» – патріотичні політики та громадські діячі, різко засуджуємо викрадення за вказівкою Президента Петра Порошенка колишнього президента Грузії, а нині одного із провідних лідерів опозиційного руху в Україні – Михайла Саакашвілі та незаконне видворення його до Польщі.

За роки своєї діяльності в Грузії та Україні Михайло Саакашвілі заслужено отримав репутацію непримиримого борця із корупцією. Він вперто і послідовно відстоює свої ідеали, не боїться протистояти монстру української корупції, заявляючи на весь світ про факти недоброчесності українського керівництва, яке застрягло в корупційному багні. І тому за Михайлом Саакашвілі пішли люди, звичайні українці, масово.

У відповідь на цю загрозу його корумпованому правлінні, Порошенко вдався до політичних репресій проти самого Саакашвілі, його прибічників та інших людей які не хочуть далі жити бідно і не хочуть аби розкрадання держави продовжувалось. В супереч законам України, міжнародним нормам, домовленостями з Польщею, демократичним принципам Порошенко видворив свого основного політичного опонента за межі України. Щоб більше ніхто не заважав йому та його банді замість побудови європейської держави продовжувати обдирати народ України.

Ми закликаємо міжнародну спільноту засудити дії української влади та долучитися до процесу відновлення порушених прав та свобод Михайла Саакашвілі і його повернення в його місце постійного проживання, в Україну, з можливістю особисто захищати свої порушені права в українських судах.

Коли Порошенко пішов на протизаконні і протиправні дії стосовно Михайла Саакашвілі, то жоден з українських громадян не може відчувати себе у безпеці.

Український народ має повстати проти режиму, який знищує правові основи держави і став загрозою існуванню української держави!

Група 22 січня:

Степан Хмара

Мішель Терещенко

Олесь Доній

Володимир Лановий

Ігор Мазур »Тополя»

Юрій Деревянко

Ліза Богуцька

Олександр Кравчук

Давид Сакварелідзе

Андрій Пастушенко «Сивий»

Олена Терещенко

Іван Лозовий

Владислав Оленченко

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 17:38 :49