Новини » Суспільство 18 лютого, 2018, 1:05
Tinder хоче заборонити чоловікам писати першими

Розробники популярного додаток для знайомств Tinder планують ввести нову функцію, яка зробить онлайн-спілкування на платформі зручніше для жінок.

Про це повідомляють bykvu.com.

Дівчата зможуть самі вирішувати, хочуть вони активувати цю функцію чи ні. Схоже, що нова опція розрахована тільки на гетеросексуальних жінок і буде працювати після попереднього тестування.

Менді Гінсберг – засновник компанії MatchGroup, яка володіє Tinder, – пояснила рішення так: «Часто жінки соромляться першими почати розмову, але якщо вони готові, то це чудово».

Згідно з раніше зібраної інформації, більшість користувачок Tinder не бажають, щоб на них впливали чоловіки і починали спілкування в соцмережі. Гінсберг сказала, що дейтінговий сервіс планує усунути можливість спілкування, що суперечить моральним законам, між молодими чоловіками і жінками.

На даний момент ще точно не встановлено, коли і як буде реалізована така функція. Можливо, її спочатку протестують, а потім включать в наступне оновлення додатка.

На платформі, як і раніше, функція листування доступна тільки після взаємної згоди, якщо у обох потенційних партнерів є збіг.

Tinder оголосив про запуск веб-версії свого мобільного додатка, щоб користувачі тепер могли знайомитися, використовуючи комп’ютер.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 17:47 :43