неділя, 18 лютого, 2018, 14:37 Політика
Сакварелідзе під час «Маршу за майбутнє»: Ми обов’язково відновимо справедливість
ZIK
ZIK

Лідером Руху нових сил навіть після депортації залишатиметься Міхеїл Саакашвілі, а марші «За майбутнє» триватимуть до повної перемоги українського народу.

Про це під час віче у межах «Всеукраїнського маршу за майбутнє», організованого «Рухом нових сил Міхеїла Саакашвілі», яке транслює телеканал ZIK, заявив член Ради партії «Рух нових сил», колишній заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе.

Давид Сакварелідзе наголосив, що активісти – учасники акцій протесту, уже п’ятий місяць поспіль, попри холод та важкі умови, борються і відстоюють власну гідність, честь та майбутнє. Він заявив, що влада нині переконана, що може вчинити розправу над кожним чи фізично викинути із країни.

«Але вони ніколи не викинуть нашу совість, гідність, наше майбутнє і нашу сміливість. Україна обов’язково переможе!», – заявив Давид Сакварелідзе.

Він нагадав про початок акцій і їх наслідки – кримінальні справи, приниження, депортації з мішками на голові, «цинізм з Мальдів».

«Дорогі українці! У нас всіх був шанс стати частиною системи клептократів. У нас всіх був шанс стати мільйонерами. Але ми обрали з вами честь і гідність, і ніхто їх у нас не забере – ні Петро Порошенко, ні Ринат Ахметов, ніхто інший! Ми з вами обов’язково відновимо справедливість. Ви бачите – олігархія не працює, жодної комерційної реклами, жодного комерційного ролика не було на телебаченні, але ми все одно всі зібралися і будемо збиратися, поки не досягнемо одного – повної перемоги українського народу», – наголосив Давид Сакварелідзе та обіцяв, що «мародери» більше не вкрадуть перемоги народу.

Член Ради партії «Рух нових сил» зазначив, що йому ставлять багато запитань, хто буде лідером Руху нових сил після депортації Міхеїла Саакашвілі. Давид Сакварелідзе запевнив, що лідером залишиться Саакашвілі, де би він не перебував – «до повної перемоги України».

Додамо, аналогічні акції нині відбуваються і в інших містах України. У Києві це вже п’ятий марш «За майбутнє», проте сьогодні він відбувається без Міхеїла Саакашвілі. Нагадаємо, 12 лютого третього президента Грузії, лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі затримали у столичному ресторані і видворили з України до Польщі за процедурою реадмісії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 10:00 :29