неділя, 18 лютого, 2018, 16:00 Політика
Саакашвілі під час віче анонсував «мальдівський список» щодо тих, хто грабує українців
ZIK
ZIK

Невдовзі такий же санкційний список, який уклали стосовно олігархів, близьких до господаря Кремля, створять і стосовно тих, хто грабує український народ. Це буде так званий «мальдівський список».

Про це під час віче у межах «Всеукраїнського маршу за майбутнє», організованого «Рухом нових сил Міхеїла Саакашвілі», яке транслює телеканал ZIK, під час включення із Європи заявив третій президент Грузії, лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі.

Міхеїл Саакашвілі привітав українців, які зібралися на площах у Києві та інших містах України.

«Порошенко викинув мене із країни. Він думав, що вирішив для себе проблему… Проблема у нього була не через Саакашвілі. Люди виходять не за Саакашвілі. Люди виходять за себе і за Україну. І проблема зараз у нього під носом – на площах Києва, Одеси, Харкова та інших міст України. Уся Україна встала», – заявив лідер «Руху нових сил» та наголосив, що країна не заспокоїться, поки чинний очільник держави не складе повноваження та поки Україна не буде звільнена від олігархату.

Міхеїл Саакашвілі наголосив, що на акції протесту виходять звичайні українці, а не проплачені «тітушки». На його думку, очільник держави має просити у людей пробачення за невиправдані надії, за те, що «вбивають наших дітей, коли вони жирують на Мальдівах», за те, що олігархам влада дала повну свободу; за те, що українці мільйонами виїжджають із рідної країни.

Міхеїл Саакашвілі заявив, що нині – переломний день.

«Комітети опору, які ми створюємо, не дадуть їм спокійно продовжувати доводити Україну «до ручки», ми не дамо їм вбити Україну. У нас буде свій, народний кандидат у Президенти. У будь-якому разі, у нас вибори – двотурові, тому «однотуровий» у другий тур не має вийти. У нас будуть два кандидати, але не Порошенко, і з них оберуть Президента України», – заявив лідер «Руху нових сил».

Політик наголосив, що потрібно знайти чесних людей до ВРУ, які би насамперед радикально скоротили видатки на держапарат і скерували ці кошти на потреби народу, полегшили «ярмо» для бізнесу, знизили тарифи і підвищили пенсії для пенсіонерів. Що ж до нинішньої ситуації у державі Міхеїл Саакашвілі наголосив, що «гірше бути вже не може».

Третій президент Грузії розповів, що зараз перебуває у Європі, і заявив, що помітив, наскільки впав авторитет української влади. Міхеїл Саакашвілі заявив, що невдовзі такий же санкційний список, який уклали стосовно олігархів, близьких до господаря Кремля, буде і щодо тих, хто грабує український народ. Саакашвілі назвав його «мальдівським списком».

Читайте також: Заяви про штурм наметового містечка біля ВРУ виявились перебільшеними

Нагадаємо, сьогодні у центрі Києва відбувся «Всеукраїнський марш за майбутнє», організованого «Рухом нових сил Міхеїла Саакашвілі». Як заявив народний депутат Юрій Дерев’янко під час виступу на Михайлівській площі перед учасниками акції, по всій Україні створять комітети громадянського опору, які контролюватимуть дії влади та формуватимуть санкційні списки.

Додамо, аналогічні акції нині відбуваються і в інших містах України. У Києві це вже п’ятий марш «За майбутнє», проте сьогодні він відбувається без Міхеїла Саакашвілі. Нагадаємо, 12 лютого третього президента Грузії, лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі затримали у столичному ресторані і видворили з України до Польщі за процедурою реадмісії.

Читайте також: Ми оголошуємо про створення комітетів громадянського опору, – Дерев’янко

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 02:29 :50