неділя, 18 лютого, 2018, 23:25 Світ
Президент Австрії застеріг ультраправих від дискредитації журналістів

Президент Австрії Александр Ван дер Белен застеріг ультраправу «Партію свободи» (FPO) проти застосування наклепів для дискредитації журналістів після серії вербальних нападів на державне телебачення.

Про це повідомляє ЄП.

«Обмовленням, а також обвинуваченням проти когось без будь-якої суті, не має місця в публічних дебатах», – сказав Ван дер Беллен.

Австрійській президент таким чином відреагував на низку суперечливих заяв голови FPO Хайнца-Крістіана Штрахе спрямованих, зокрема, про державної телекомпанії.

Штрахе, який є заступником канцлера, розмістив в соціальних мережах фотографію відомого телеведучого новин із текстом: «Існує місце, де брехня стає новиною – це ORF» (Austrian Broadcasting Corporation). Пізніше Штрахе заявив, що це була «сатира».

«Свобода вираження поглядів, свобода преси та незалежність засобів масової інформації є неодмінними умовами динамічної ліберальної демократії, як і можливість критичних зауважень щодо політиків», – додав Ван дер Белен.

Праві партії регулярно критикують державне телебачення, вважаючи, що воно традиційно підтримує соціал-демократів та консерваторів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 03:31 :35