неділя, 18 лютого, 2018, 15:31 Політика
Ми оголошуємо про створення комітетів громадянського опору, – Дерев’янко
ZIK
ZIK

Громадський опір не є політичним утворенням. Його мета – доносити правдиву інформацію та роз’яснювати, що відбувається в країні.

Про це сказав політик Юрій Дерев’янко під час Всеукраїнського маршу за майбутнє, яку транслює телеканал ZIK.

«Ми повстали проти олігархів, того маємо бути згуртованими. У нас є для цього план дій. Кожен наш марш налічує все більше людей. Ми оголошуємо створення комітетів громадянського опору, які мають бути у кожній багатоповерхівці міста і села», – коментує учасник маршу.

Представники громадянського опору мають доносити до людей чесну об’єктивну інформацію, пробивати цю блокаду, яку створили олігархи, маючи в руках величезні гроші та адмінресурси.

Читайте також: Заяви про штурм наметового містечка біля ВРУ виявились перебільшеними

«Вони думають, що всіх нас поставлять на коліна. Ми не раби та довели це ще чотири роки тому. Ми показали Україні та Європі, що маємо гідність. Ми допровадимо цю справу до кінця. До того ж, комітети громадянського опору матимуть групи активних дій. Вони будуть повідомляти кожного посіпаку Порошенка, прокурора, суддю, чиновника, про те, що ми знаємо ким вони є», – наголосив учасник маршу.

Саме ці комітети почнуть формувати як на національному, так і на регіональному рівні списки імен та прізвищ, які згодом стануть санкційними, зауважив політик.

«Представники комітету будуть займатися підготовкою наступного мирного маршу. Але не тільки у містах обласного значення, а й в районних центрах. Тоді нас збереться мільйон людей, які відправлять Порошенка у відставку», – додає Дерев’янко.

Читайте також: Сакварелідзе під час «Маршу за майбутнє»: Ми обов’язково відновимо справедливість

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 08:41 :14