неділя, 18 лютого, 2018, 14:33 Політика
Дії Порошенка ведуть Україну до поразки, – Хмара
ZIK
ZIK

На кістках і крові Майдану прийшли в Україну покидьки. Влада настільки знахабніла, що намагається від’єднати нас від Михайлівської площі, де відбувалася Революція Гідності.

Про це сказав дисидент Степан Хмара під час Всеукраїнського маршу за майбутнє, яку транслює телеканал ZIK.

«Я пам’ятаю грудень 2013 року. Тоді ми навіть не знали, що люди є дуже обуреними і готовими до протестів. Ми не могли передбачити, що наступного дня вийде мільйон українців», – пригадує учасник маршу.

Не зважаючи на перешкоди із транспортом, сьогодні на столичному мітингу набагато більше людей, ніж минулого разу, підкреслив Хмара.

«Я хочу попередити мера Києва Кличка. Якщо він не припинить ганебні вчинки, то завтра відбудуться акції і за його відставку. Ми не потерпимо фокуси із закриттям станцій метро. Коли буде потрібно, то вимагатимемо відставки і його начальника. Ми виступаємо проти всіх, хто виконує злочинні вказівки Порошенка», – наголошує дисидент.

Степан Хмара підкреслив: не обійдеться без відповідальності, кожен політик буде розплачуватися за свої злодіяння.

«Ми бачили що творилося протягом цього тижня. З нашого друга Саакашвілі бандитська зграя просто познущалася. Це образа кожного українця, ми не можемо стерпіти таких дій. Скільки ще Порошенко виставлятиме Україну в ганебному світлі на міжнародній арені? Що про нас скаже світ, коли ми підтримуємо мафіозі?!», – обурюється учасник руху.

Кроки Порошенка ведуть до поразки, а Мінські домовленості та миротворці слугують цьому яскравими доказами, упевнений Степан Хмара.

«Після трьох років бездіяльності він хоче продовжити російський сценарій, нав’язуючи нам миротворців. Це все Москва вигадала. Їм підходить Порошенко. Замість того щоб захищати Україну, він годинами говорить по телефону із агресором. Ця мафія нічого не соромиться. Останній випадок із одеським чиновником є аргументом для цього твердження», – зазначає політик.

Можна наводити багато прикладів на тему здирництва, неповаги громадян, тому цей режим потрібно поневолити, переконаний дисидент.

«Не треба чекати допоки Порошенко дійде до наступних виборів, бо тоді їх не може просто не бути. Він поведеться з народом так само, як і з Саакашвілі. Ми мусимо змусити його добровільно написати заяву і піти геть. Тільки тоді можна відновити нормальні умови формування влади через демократичний процес. Наші акції будуть набирати обертів. Незабаром ми досягнемо нашої мети. Я вірю у нашу перемогу», – додав Хмара.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 15:58 :56