неділя, 18 лютого, 2018, 14:55 Політика
Дерев’янко під час «Маршу за майбутнє» заявив про боротьбу «із колективним Порошенком»
ZIK
ZIK

Сьогодні боротьба іде не проти Петра Порошенка, який очолив бюрократію та клептократію, а із «колективним Порошенком», його олігархами, його посіпаками на місцях.

Про це під час віче у межах «Всеукраїнського маршу за майбутнє», організованого «Рухом нових сил Міхеїла Саакашвілі», яке транслює телеканал ZIK, заявив народний депутат України (позафракційний) Юрій Дерев’янко.

Політик, виступаючи зі сцени перед учасниками маршу, повідомив, що аналогічні акції сьогодні відбуваються у 26 містах України, і в кожному з цих міст вимоги «Всеукраїнського маршу за майбутнє» підтримали щонайменше по 2-3 тисячі осіб.

«Сьогодні влада не тільки вкрала у нас Майдан. Влада нам показала, що вона робитиме це і надалі», – наголосив Юрій Дерев’янко.

Політик звернув увагу на те, що віче відбувається у символічному місці – на площі Михайлівській, де чотири роки тому, під час Революції Гідності, прихисток у Михайлівському соборі шукали її учасники – студенти.

«Саме звідси пішла енергія, яка знесла режим Януковича», – зазначив народний депутат.

Юрій Дерев’янко наголосив, що сьогодні боротьба іде не проти Петра Порошенка, який, з його слів, очолив бюрократію та клептократію.

«Ми сьогодні маємо боротьбу із колективним Порошенком, його олігархами, його посіпаками на місцях, які обманюють, які перекривають метро, які блокують швидкісний трамвай, які перешкоджають тому, щоб був зв’язок і щоб ми побачили наших громадян по всій країні, а також Міхеїла Саакашвілі», – заявив Юрій Дерев’янко.

Політик наголосив, що нині українці стали у боротьбу із олігархією, а тому мають об’єднатися та зорганізуватися.

Додамо, аналогічні акції нині відбуваються і в інших містах України. У Києві це вже п’ятий марш «За майбутнє», проте сьогодні він відбувається без Міхеїла Саакашвілі. Нагадаємо, 12 лютого третього президента Грузії, лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі затримали у столичному ресторані і видворили з України до Польщі за процедурою реадмісії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 00:01 :11