субота, 17 лютого, 2018, 3:10 Політика
Єльцов: Суд над Януковичем – це «схема» Порошенка, яка може обернутись проти нього
ZIK
ZIK

Українська опозиція не використовує шанс, наданий їй, адже лише малює жахи, та жодних конкретних пропозицій, як перебудовуватиме державу, немає.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив керівник сайту «Тема» Олег Єльцов.

Гість ток-шоу заявив, що йому дуже сумно за українську опозицію, адже вона не використала той шанс, який їй надає час.

«Шокова економіка, реформи – вони ніколи не грають на руку владі. Однак опозиція тільки малює жахи, але жодних конкретних пропозицій, жодної схеми, як вона буде перебудовувати оцю кучмівську і попередніх влад структуру цієї держави, вони не кажуть», – заявив Олег Єльцов.

З його слів, час запропонувати ту структуру держави, коли країні не треба буде революцій, адже, коли люди відчують потребу у тому, вони самі вийдуть на Майдан.

«Коли ми зараз дивимося суд над Януковичем, то це і є та схема, яку сам Порошенко, до речі, робить, щоб це не повторилося. Бо це може відбутися і проти нього», – зазначив Олег Єльцов.

Лідер Європейської партії України Микола Катеринчук заявив, що обвинувачення програє суд у справі колишнього президента-втікача.

«Обвинувачення суд програє. За цим судом Януковича ще йому грамоту дадуть! Ви ж подивіться на процес – там обвинувачення беззубе», – вважає Микола Катеринчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 17:42 :13