Новини » Спорт 290 Читать эту новость на русском

Японські фігуристи завоювали «золото» і «срібло» Пхьончхану-2018 в одиночному катанні чоловіків

У південнокорейському Пхьончхані, в рамках ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018 завершилися змагання з фігурного катання в довільній програмі серед чоловіків.

Фігуристи з Японії зайняли перші метса в підсумковому протоколі чоловічого одиночного турніру / Reuters

Само Уно та Юдзюру Ханю / Reuters

Олімпійським чемпіоном став Юдзюру Ханю з Японії, який через дуже серйозну травму повернувся на лід після тривалою перерви. Він набрав 206.17 бали за свій сьогоднішній виступ в довільній програмі і суму, з урахуванням вчорашньої короткої програми, 317.85 бали.

Тим самим Юдзюру Ханю став дворазовим олімпійським чемпіоном – на ХХІІ зимових Олімпійських іграх 2014 року в Сочі він також був першим в одиночному катанні.

Срібну нагороду Пхьончхану-2018 виборов його співвітчизник Сома Уно, який зайняв у підсумковому протоколі друге місце – 306.90 бали. Зовсім трохи від нього відстав найкращий європейський фігурист сучасності Хав’єр Фернандес з Іспанії, який набрав у сумі за коротку і довільну програми 305.24 бали – третє місце і бронзова олімпійська медаль. Зазначимо, що після короткої програми іспанець йшов другим, але в довільній Уно зумів його випередити.

Нагадаємо, що українець Ярослав Паніот напередодні провалив коротку програму і посів 30-е, останнє місце у короткій програмі (46,58 бала) і не зміг потрапити у фінал змагань – довільну програму.

 

 

 

 

 

 

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News