Новини » Політика 17 лютого, 2018, 23:25
Все більше молодих українців стають циніками, – Боровик
ZIK
ZIK

Дуже складно побудувати в Україні сильну громадсько-політичну команду. Адже багато розумних людей воліє або працювати за більші гроші, хоч і олігархів, або ж виїхати у пошуках кращої долі закордон.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив екс-заступник голови Одеської ОДА Саша Боровик.

«Коли я був в Одесі, то спробував створити собі команду. Частина з них була ідеалістами. Щиро кажучи, мої люди були доволі слабкими, а тому знову я б їх не брав на роботу. До того ж, ми не платили нікому грошей, бо просто їх не мали, на відміну від влади та олігархів. Того не дивно, що багато розумних людей зробили свідомий вибір у бік фінансів», – пояснює політик.

Екс-заступник голови Одеської ОДА додає, що проблема українців у тому, що вони готові працювати за гроші навіть олігархів та бандитів.

«Це величезна проблема Одеси. До того ж, молоді люди стають цинічними. Багато українців хочуть покинути державу та жити у європейських країнах. За таких умов будувати тут сильну команду дуже-дуже тяжко. Проте в Одесі мені імпонує рух «Сила людей». Це дуже маленька структура, у якій є кілька цікавих, перспективних хлопців та дівчат. Я думаю, що вони ще зроблять щось корисного для міста чи країни», – зауважує герой програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 09:20 :12