Новини » Політика

Віталій Купрій: Посольство США треба пікетувати, бо не вводять санкції

ZIK

Нам треба пікетувати не Президента, а посольство США! Чому вони дозволяють зараз красти? Вони ж можуть ввести санкції, але чому вони цього не роблять, я не розумію.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Віталій Купрій.

Гість програми заявив, що для того, аби змінити ситуацію в Україні, є два шляхи:

«Перший – піти на протест. Якщо сотні, тисячі людей вийдуть на вулиці, щоб змусити Порошенка піти у відставку, а також і парламент, можливо, щось і зміниться. А другий – добитися підтримки наших західних партнерів», – зазначив Віталій Купрій.

Народний обранець наголосив, що саме західні партнери зможуть та мають можливість впливати на українську владу.

«США, заяви Джо Байдена про те, як знімалися Шокіни, ми все це знаємо. Так от, я пропоную поєднати ці дві акції і піти пікетувати не Президента, а посольство США треба пікетувати! Чому вони дозволяють зараз красти? Вони ж можуть ввести санкції зараз, то чому вони цього не роблять? Я не розумію цього»,– заявив Купрій.

Відтак, аби зупинити таке свавілля, нардеп переконаний, що необхідно зібрати стотисячний мітинг під посольством США.

«Адже вони не вживають кроків для припинення української корупції. Вони не вводять санкції по Кононенку, не зупиняють офшорні скандали, які пов’язані із Порошенком, не зупиняють! Їм потрібна керована країна з таким же президентом. Але ми можемо це змінити»,– заявив Віталій Купрій.

Loading...