Новини » Політика 17 лютого, 2018, 4:20
Вілкул дав свій рецепт, як війну на Донбасі можна завершити за півроку
ZIK
ZIK

Владі не вигідно завершувати війну на Донбасі. Якби влада цього хотіла, то максимум за півроку можна було б відновити територіальну цілісність України і реінтегрувати Донбас.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат від фракції «Опозиційний блок» Олександр Вілкул.

«Для того, щоб припинити конфлікт на Донбасі, щоб відновити територіальну цілісність України наша влада, точніше клани, які є у владі, повинні мати формулу миру. На жаль, наскільки цинічно це не звучить вони не хочуть миру, вони хочуть війни», – переконаний політик.

За його словами, через рік будуть президентські вибори і влада хоче йти на них з воєнною риторикою. Вони хочуть показувати свою рішучість, сміливість, бо їм більше нема чого сказати людям. 

«Тому що в іншому випадку зразу виникає запитання про те, що немає роботи, жебрацькі пенсії і зарплати, величезні комунальні тарифи. І перший день миру перетвориться в останній день цієї влади. Вони це прекрасно розуміють», – сказав нардеп.

Пан Вілкул вважає, що формула миру відома і вона зрозуміла десяткам мільйонам українців. Він запевнив, що максимум за півроку можна відновити територіальну цілісність України реінтегруючи Донбас. Для цього необхідно виконати певну послідовність рішень.

«Приймається резолюція ООН, при чому вона повинна бути спільна узгоджена зі США і РФ. Тому що в Раді безпеки ООН кожна із цих країн, або її союзники одним голосом може заблокувати резолюцію. Поетапно вводяться миротворці, міжнародна адміністрація під егідою ООН, проводяться вибори за українським законодавством за участю українських політичних партій. Одночасно з цим приймається законодавчий блок», – пояснив Вілкул.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 16:48 :28