Новини » Політика 17 лютого, 2018, 0:15
Валентин Наливайченко: Саакашвілі затримувала переодягнена особиста охорона Порошенка
ZIK
ZIK

До речі, ніякий не прикордонний спецназ, а переодягнена особиста охорона Порошенка затримувала Саакашвілі. Це беззаконня!

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ – проти!» на телеканалі ZIK заявив голова Служби безпеки України (у 2006-2010 – 2014-2015 рр.)Валентин Наливайченко.

Гість програми зазначив, що у Вашингтоні вже ухвалене певне рішення щодо України, яке підтримує як республіканська, так і демократична партії Конгресу.

«Це створення системи моніторингу та контролю за чесними виборами в Україні. Порошенку, це правда, ніхто за океаном не вірить, що чесні вибори він навіть збирається проводити. Тому є рішення створити моніторинг та не допустити фальсифікацій. Це є!», – наголосив гість програми.

Більше того, як додав Наливайченко, якщо вибори будуть сфальсифіковані, а опозиція буде залякуватися, то ні США, ні ЄС однозначно не визнають вибори в Україні.

«Якщо і далі буде тиск, або застосування переодягненого власного спецназу, а це, до речі, ніякий не прикордонний спецназ, це переодягнена особиста охорона Порошенка затримувала Саакашвілі. Це беззаконня! Так от, якщо таке продовжуватиметься, то і визнання результатів виборів проти волі українського народу точно не відбудеться ні в США, ні в Європейському Союзі. Тому це великий і сильний сигнал українській владі»,– наголосив Валентин Наливайченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:51 :52