субота, 17 лютого, 2018, 20:25 Політика
Саша Боровик: Я балотувався від БПП, але тоді я не знав, що це таке
ZIK
ZIK

Я дійсно йшов від політичного проекту БПП, але в той час я не знав, що це таке. Адже потім я побачив, що БПП та партія Труханова – це одні і ті ж люди, які роблять ті самі речі.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи на телеканалі ZIK) заявив український юрист, екс-заступник голови Одеської ОДА Саша Боровик.

Екс-заступник голови Одеської ОДА зазначив, що в Одесі існує політична корупція, а саме місто – це монополія бандитів.

«В Одесі немає права як такого. Є зв’язок договорів між «труханівським кланом» та декількома іншими кланами. І це вище, ніж якийсь закон. Закон застосовується лише ля того, щоб змінювати людей у цій системі»,– каже Саша Боровик.

Екс-заступник голови Одеської ОДА зазначив, що всі ЗМІ та все, що відбувається в Одесі та області: від джазового фестивалю до будування доріг, контролюється одеською мафією.

«Там завжди є нечесні гроші. І це очевидно, адже вони ніколи би не провели чесного аудиту, ніколи би не дали свої тендери на «Прозоро», щоб це можна було бачити. Тому перше, що я побачив в Одесі – політичну корупцію», – розповів Боровик.

Окрім того, будучи на посаді заступника голови Одеської ОДА, Боровик зрозумів, що політична партія БПП та партія чинного мера Одеси – одні і ті ж люди, які підтримують один одного.

«Я дійсно йшов від політичного проекту БПП, але в той час я не знав, що це таке. Адже потім я побачив, що фактично, БПП та труханівська партія – це одні і ті ж люди. Вони роблять ті самі речі, вони працюють разом та підтримують один одного. А в кампанії, яку ми проводили, БПП було проти мене. Це те, що ми бачили на рівні політичної корупції»,– розповів гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 23:35 :49