субота, 17 лютого, 2018, 21:50 Політика
Саша Боровик про позбавлення громадянства: я піду до Європейського суду
ZIK
ZIK

Оскільки я є європейським правником, у мене є ліцензія практикувати право як в США, так і в Європі. Тому я візьму справу щодо позбавлення мене українського громадянства у свої руки і піду до Європейського суду.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи на телеканалі ZIK) заявив екс-заступник голови Одеської ОДА Саша Боровик.

Нагадаємо, 29 квітня Президент України Петро Порошенко підписав указ про позбавлення громадянства депутата Одеської міської ради Олександра Боровика.

Сам Боровик заявив, що оскаржив рішення Президента вже у двох українських судах.

«У мене виникало одне питання, на підставі чого у мене забрали громадянство? Я вимагав, щоб вони показали підтвердження того, що я є громадянином іншої країни, але вони не могли цього показати. Та у Вищому адміністративному суді мені сказали, що Президент нічого не порушував. Зараз ця справа знаходиться у Верховному суді. Протягом місяця вони мають розглянути цю справу. Та чесно кажучи, я не вірю українським судам»,– заявив екс-заступник голови Одеської ОДА.

Тому, як додав Боровик, він візьме справу у свої руки та подасть позов до Європейського суду з прав людини.

«Оскільки я є європейським правником, у мене є ліцензія практикувати право як в США, так і в Європі. Тому я візьму цю справу у свої руки і піду у Європейський суд. Але, на жаль, у європейських судах, якщо ти не доведеш, що твоя справа є терміновою, то процес може тривати до семи років. І, звичайно, за сім років може багато чого змінитися»,– зауважив гість програми.

Екс-голова Одеської ОДА також пригадав, як його запрошували працювати в Україні.

«Коли мене не запрошували, то моя якість пояснювалася тим, що я не був в якихось кланах. Ніхто в Україні, або за її межами не скаже, що я щось в когось вкрав, або взяв хабар. От коли нас запрошували, хотіли, щоб ми були тими людьми, які будуть говорити правду. Саме на таких людей тоді був запит суспільства. Але потім, коли ми почали говорити цю правду, то ми побачили супротив. Нас просто знищили. Суспільство дало нас знищити», – додав Саша Боровик.

Читайте також: Екс-заступник голови Одеської ОДА розповів, хто «тримає» Одеський порт

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 09:25 :14