субота, 17 лютого, 2018, 1:35 Політика
Олег Тягнибок розповів про об’єднання націоналістичних сил перед виборами
ZIK
ZIK

Згідно з повідомленнями ЗМІ, «Свобода», «Національний корпус» та «Правий сектор» підписали національний маніфест та оголосили про об’єднання зусиль у політичній боротьбі. Чи підуть вони єдиною силою на парламентські та президентські вибори?

На це питання в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) відповів лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

«Справді є національний маніфест підписаний українськими націоналістичними силами. Він був підписаний в березні минулого року. Як голова організації «Свобода», я задоволений координацією, яка здійснювалась протягом цього часу», – зазначив Олег Тягнибок.

На його думку, дуже важливим є той момент, що цей маніфест був підписаний не просто через бажання, а на основі конкретної ідеології.

«Об’єднуватися можна тільки тоді, коли є спільний світогляд. І ми власне це і зробили. Чи підемо ми спільними силами на вибори? Я б дуже хотів, щоб так сталося. Я б цього хотів, і ми йдемо до того, аби у нас був єдиний кандидат у президенти», – каже політик.

Окрім цього він розповів, у якому форматі націоналісти можуть податися на майбутні парламентські вибори.

«Я б дуже, хотів, аби ми взяли участь у парламентських виборах єдиним блоком. Хоча, згідно з законодавством, блоки сьогодні є заборонені. Тому я сподіваюся, що ми знайдемо відповідний формат. Зараз ведуться з цього приводу консультації», – підкреслив екс-нардеп.

Ані «Національний корпус», ані «Правий сектор» не мають офіційних спонсорів. Чи означає це, що всі спільні акції фінансує економічна рада «Свободи»?

«Економічна рада ВО «Свобода» забезпечує діяльність нашої організації. Інші факти мені не відомі, але обидві ці організації мають певну свою історію. І, наскільки мені відомо, вони є фінансово забезпеченими», – відповів Тягнибок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 13:24 :31