субота, 17 лютого, 2018, 2:40 Політика
Наливайченко: Партії як корумповані структури вимерли і мають вийти із політичного життя
ZIK
ZIK

В Україні партії заважають кожному українцю жити, адже, дориваючись «до корита», змінюють переконання, а відкликати жодного депутата немає можливості.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив лідер руху «Справедливість», голова Служби безпеки України (2006-2010, 2014-2015 рр.) Валентин Наливайченко.

Валентин Наливайченко наголосив, що, на його думку, партії як корумповані структури вимерли і мають вийти із політичного життя в Україні.

«Вони заважають кожному українцю жити, брешуть, дориваються до влади, до корита і змінюють переконання. Відкликати жодного депутата ми не можемо, ні ви, ні жоден інший громадянин України. Я переконаний, що Україна вистраждала, щоб були громадські рухи, щоб молоді люди, молоді українці, отримали можливість працювати тут в країні, бути у політиці та бути у новому парламенті», – вважає Валентин Наливайченко.

Народний депутат України від Опозиційного блоку Юрій Мірошниченко звернув увагу на те, що після виборів Верховна Рада України оновилася на дві третини.

«Люди прийшли із намірами, у яких я особисто не сумніваюся, вони були дійсно благі. Але, як показала практика, політика – це професійна діяльність, яка співвідноситься із великими викликами», – зазначив Юрій Мірошниченко.

Народний депутат висловив сподівання, що нові депутати, які прийшли до ВРУ, проголосують за новий Виборчий кодекс і змінять країну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 12:37 :26