субота, 17 лютого, 2018, 1:50 Політика
Микола Катеринчук: Головне завдання Майдану – змінити систему влади – не виконане
ZIK
ZIK

Після Майдану відбулася олігархічна змова за участі Дмитра Фірташа – «газотрейдера Путіна», де домовлялися, хто буде наступним Президентом України.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

Гість ток-шоу заявив, що не виконане головне завдання Майдану – змінити систему влади.

«Вона залишилася олігархічною. І питання не у нових обличчях, не в депутатах, не у «мажоритарці». За цим всім стоять олігархи», – наголосив політик.

Микола Катеринчук вважає, що українцям для того, щоб рухатися вперед, щоб мати перспективу для кожної родини і країни, наказ Майдану потрібно виконати.

«Бо децентралізація, про яку нам говорять, її не забезпечують. Сказали, що ми вам податки віддамо – і все. Питання не в одному депутатові – продав він партію, не продав, обманув він виборців, потім за гроші продався чи не продався. Питання зараз у системі. Якщо ми зараз побудуємо справжню європейську систему без олігархів, без «брудних» грошей, без корупційних грошей, із прозорим телебаченням, із прозорою можливістю отримати інформацію, з контролем бюджету кожного міста… Нам треба поставити під контроль усю владу», – наголосив політик.

Микола Катеринчук заявив, що після Майдану відбулася олігархічна змова за участі Дмитра Фірташа – «газотрейдера Путіна».

«Там домовлялися, хто буде наступним Президентом. Людей налякали. Люди сидять і думають: ну, Порошенко, він же домовиться, ми ж не хочемо воювати сьогодні із росіянами, ми не готові воювати із росіянами. І пішли 54% свідомо – хотіли, щоб домовитися, щоб не було цієї війни. Хоча ули інші кандидати. Був Гриценко – міністр оборони, він би знав, як захистити країну. Не захотіли воювати. Був же вибір», – нагадав Микола Катеринчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 21:02 :50