Новини » Світ 17 лютого, 2018, 13:23
Міністр закордонних справ Німеччини підтримав ідею миротворчої місії ООН на Донбасі
Місія ООН
Місія ООН

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель визнав труднощі під час організації миротворчої місії О0Н на Донбасі, але вважає за необхідне спробувати реалізувати цю ідею.

"Ідея місії ООН дуже складна. Але це варто того, щоб спробувати", – сказав він у суботу, виступаючи на Мюнхенській конференції з безпеки, –передає Інтерфакс-Україна.

Він також висловився за продовження діалогу з Росією та Україною. "Ми повинні докласти зусиль для поліпшення життя людей на Донбасі", – сказав він.

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, що виступає за послаблення деяких санкцій, введених проти Росії, якщо на сході України буде реалізована угода про припинення вогню з допомогою миротворців ООН, – повідомляє «Європейська правда».

Габріель заявив, що це "нереалістично" наполягати на повній реалізації Мінських домовленостей, не пропонуючи до того деяке послаблення санкцій проти РФ.

Міністр закордонних справ Німеччини сказав, що існують ще принципові відмінності щодо пропозиції Росії та інших країн щодо введення миротворчої місії ООН на схід України.

Однак, на думку Габріеля, ідея про введення миротворчої місії ООН є "одним із небагатьох реалістичних варіантів", щоб досягти певного прогресу у припиненні насильства, внаслідок якого загинуло близько 10 000 осіб в регіоні з 2014 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 23:47 :29