субота, 17 лютого, 2018, 20:42 Політика
Екс-заступник голови Одеської ОДА розповів, хто «тримає» Одеський порт
ZIK
ZIK

Одеса – це перш за все порт. А його «тримають» бандити. Це синдикат Жукова, що стосується нафти, це Ангерт і це знову Труханов, який представляє їхні інтереси.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи на телеканалі ZIK) заявив український юрист, екс-заступник голови Одеської ОДА Саша Боровик.

«Усім відомо, що в Одесі є порт. І перш за все Одеса – це порт. А його «тримають» бандити. Це синдикат Жукова, що стосується нафти, це Ангерт і це знову Труханов, який представляє їхні інтереси»,– заявив Саша Боровик.

Екс-заступник голови Одеської ОДА також розповів, що окрім Одеського порту не законом, а бандитами контролюється і малий та великий бізнеси Одещини.

«Тобто, якщо ти хочеш працювати в Одесі, якщо ти хочеш мати ресторан, якийсь маленький, або великий бізнес, то тобі треба платити бандитам. Ось таким чином і управляється все місто», – зауважив Боровик.

Екс-заступник голови Одеської ОДА додав, що команда, у якій він працював хотіла змінити таку ситуацію на Одещині.

«І хотіли ми зробити це через вибори. Адже це було найпростіше, бо ти прийдеш до людей і поясниш їм своє бачення ситуації. І досить багато одеситів нас підтримали. Але багато людей трималися і за Труханова. Вони навчалися жити в тій системі. Вони навчилися красти, у них з’явився такий «стокгольмський синдром», що коли їм побудували якусь дорогу, але інфраструктура залишається найгіршою, вони є щасливими і вони дякують Труханову та міській владі, що вони побудували цю нещасну дорогу»,– зазначив Саша Боровик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-09 21:54 :18