субота, 17 лютого, 2018, 1:05 Політика
Богословська закликала створити спеціальну слідчу комісію щодо реадмісії Саакашвілі
ZIK
ZIK

Сподіваюся, що нардепи знайдуть 150 голосів для створення слідчої комісії щодо факту використання Президентом особистої охорони для затримання Саакашвілі. Робіть це, бо це скандал світового масштабу!

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ – проти!» на телеканалі ZIK заявила український політик, народний депутат кількох скликань Інна Богословська.

Гостя програми, коментуючи заяву колишнього голови СБУ Валентина Наливайченка про те, що Саакашвілі затримувала переодягнена особиста охорона Порошенка, зазначила, якщо ця інформація відповідає дійсності, то проти Порошенка має бути відкрита кримінальна справа.

«Якщо дійсно є докази цього, що була використана особиста охорона Президента, переодягнена у форму прикордонної служби, то він буде сидіти. Тут хтось сказав дуже влучну фразу, що Президент «витирає ноги» об суспільство. Але об наших сусідів він теж «витирає ноги». От скажіть, хто сьогодні наш друг? Сплюндровані всі відносини із нашим друзями», – зазначила Інна Богословська.

Політик додала, якщо Президент справді використав особисту охорону для затримання Саакашвілі, то у парламенті мають порушити питання про створення спеціальної слідчої комісії щодо цього факту.

«Якщо Президент використовує приватний чартер, щоб здійснити реадмісію Саакашвілі, а він фігура міжнародного масштабу, тому особливо привертає до себе увагу, але, якщо Саакашвілі справді затримували люди, переодягнені у форму прикордонних військ, якщо це ще й особиста охорона Президента, то я впевнена, що у парламенті мають порушити питання про спеціальну слідчу комісію»,– заявила гостя програми.

Богословська висловила сподівання, що нардепи знайдуть 150 голосів для створення такої комісії.

«Робіть це, бо це скандал світового масштабу. Це не можна залишити просто так»,– наголосила Інна Богословська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 10:15 :39