Новини » Політика 16 лютого, 2018, 21:35
Віталій Сердюк: Янукович підозрює Льовочкіна у сценарії подій на Майдані
ZIK
ZIK

Розгін студентів на Майдані 30 листопада 2013 року був спровокований, адже був сценарій, щоб усі побачили надмірне застосування сили.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп'ятниці на телеканалі ZIK) заявив адвокат колишнього Президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк.

Віталій Сердюк, коментуючи розгін студентів на Майдані 30 листопада 2013 року, заявив, що це невідворотна трагічна подія в історії України.

«Матеріали, які у нас є, і те, що говорив Віктор Янукович, саме ця подія була спровокована і був сценарій для того, щоб усі побачили надмірне застосування сили. Про це Віктор Янукович, коли його допитували безпосередньо у Святошинському суді як свідка, повідомляв, яких осіб він підозрює, але він сказав відверто, що він не має доказів. Дослівно він сказав, що я підозрюю Льовочкіна, про це свідчить багато фактів, але конкретних доказів його причетності, на жаль, зібрано на той час у нього не було», – наголосив адвокат.

Віталій Сердюк зауважив, що була команда для представників радикальних організацій, щоб провокувати «Беркут», кидаючи у них каміння. Унаслідок цього, продовжив Віталій Сердюк, відбулося перевищення міліцейських повноважень з боку «Беркуту». Адвокат Януковича нагадав, що після розгону студентів відбулася низка відсторонень із посад керівників правоохоронних органів різного рівня.

«Про вплив на міліцію: я чув, що казав із цього приводу Захарченко. Ситуація була врегульована, мітингувальники розходилися… що не було жодних підстав для застосування і для такого розвитку подій у ніч на 1 грудня… Події почали розгортатися вночі, коли саме всі заспокоїлися, і Президент знав і представники, і голова СБУ – всі знали, що питання щодо Майдану неконфліктне, що люди почали роз’їжджатись. Але тим особам, яким цікавий був початок масових мітингів, також цікаво було, вважаю, щоб пролилася кров», – заявив Віталій Сердюк.

Читайте також, Адвокат: Мета поїздки Наливайченка і Авакова в Крим 2014-го ­– фізична ліквідація Януковича

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 02:09 :29