Новини » Політика 16 лютого, 2018, 22:35
В Україні – 27-28 млн осіб, а проголосувати можуть 42 мільйони, – Вілкул
ZIK
ZIK

Кабінет Міністрів спеціально відклав перепис населення на 2020 рік, щоб на час виборів ніхто не знав реальної кількості громадян, оскільки це гарний механізм для фальсифікації голосів.

Таку заяву зробив народний депутат України («Опозиційний блок») Олександр Вілкул в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK).

Глядач програми зауважив, що сьогодні будь-які вибори в Україні намагатимуться сфабрикувати. Адже саме таку систему створила «Партія регіонів», і ця ж система спрацює проти «Опозиційного блоку».

«Передусім потрібно провести перепис населення. Адже перепис був відкладений Кабміном на 2020 рік, спеціально на час після виборів.

Натомість за офіційною статистикою, яка вказана на сайті Державної служби статистики, сьогодні в Україні проживає 42,3 мільйона громадян. Але хто повірить, що ці дані правдиві?», – зауважив Вілкул.

Депутат певен, що насправді, чисельність населення набагато менша, і складає 27-28 мільйонів осіб.

«Враховуючи те, скільки людей виїхало за кордон, я не вірю що дані офіційної статистики правильні. Але проголосувати на виборах можуть усі 42 мільйони. Тому очевидно, що це гарний механізм для фальсифікацій», – підкреслив Олександр Вілкул.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 06:37 :29