п'ятниця, 16 лютого, 2018, 13:21 Суспільство
На моє повноліття перший хлопець подарував «Порше», – Алла Добкіна
ZIK
ZIK

Перший автомобіль у Алли Добкіної з'явився, коли їй виповнилось 18. Проте подарував його хлопець, а не батько, народний депутат, який був проти цього.

Про це в ефірі проекту «Перші другі» з Наташею Влащенко (щочетверга о 23:00 на телеканалі ZIK) розповіла донька народного депутата України Михайла Добкіна Алла.

Михайло Добкін доволі запальний чоловік. У розмовах із журналістами іноді проявляється його запальний характер навіть у випадках, коли він неправий.

«У зв'язку з тим, що у нього був доволі напружений графік роботи, він міг без причини «спалахнути», накричати. Але він доволі швидко відходить. Він сам зателефонує, перепросить, тобто він адекватно сприймає кожну свою дію», – прокоментувала Алла Добкіна.

Діти української еліти з перших днів отримують все, що можна – цікаві подорожі, можливість отримати хорошу освіту, дорогі автомобілі і таке інше. Але доволі часто буває, що людина не може знайти себе в житті, адже їй все дісталось занадто швидко.

«Завдяки батькам у мене такого не було. Зрозуміло, що я в дитинстві отримувала все потрібне, але завжди була певна норма. Мене утримували в балансі, завжди пояснювали, що не варто переходити певну межу», – розповідає донька нардепа.

Перша машина у Алли з'явилась у 18 років. Це був «Порше», але подарований не батьком, а першим хлопцем.

«Тато був проти. Він вважав, що занадто швидко. Але хлопець подарував мені її в день мого повноліття. Потім я отримала водійське посвідчення і поїхала», – каже дочка Михайла Добкіна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 02:15 :23