Новини » Суспільство 16 лютого, 2018, 12:57
Батько завжди намагається бути поряд, – Алла Добкіна
ZIK
ZIK

Михайло Добкін завжди намагався бути поряд зі своєю донькою Аллою в будь-якій ситуації, а в певний момент і зовсім став її найкращим другом.

Про це в ефірі проекту «Перші другі» (щочетверга о 23:00 на телеканалі ZIK) розповіла донька народного депутата України Михайла Добкіна Алла. 

«У мене, на щастя, немає такого поняття, як життя без батька. Я маю на увазі спільне проживання. Він завжди намагався зробити так, щоб максимально бути поруч в будь-якій ситуації. І він все робив для того, аби ми не відчували, що живемо окремо», – розповідає Алла Добкіна.

Діти завжди важко переживають момент розставання з кимось із батьків. Проте, у випадку з сім'єю Добкіних, у старшої доньки не було жодних схожих реакцій.

«Можливо якась образа і була в дитинстві, але коли мені було років 16, ми з ним серйозно про це поговорили. Після цього ми з батьком стали найкращими друзями», – переконує донька Михайла Добкіна.

Окрім цього Алла розповіла, хто з батьків мав більший вплив на неї в час формування її особистості.

«Як мені здається, вплив був рівноправним. У мене завжди була золота середина між мамою і татом. Мабуть, характером я чимось схожа на маму, вона – донька військового, тому її характер доволі суворий. У певному віці, коли я приходила додому після десятої, мене чекав скандал», – пригадує пані Добкіна.

За її словами, в якості покарання у неї забирали телефон або косметику – загалом банальні прийоми, які доволі добре діяли на дитину.

«Насправді у підлітковому віці у мене не було жодних складностей. Завжди знаходилась спільна мова і з мамою, і з батьком. Тому нічого особливо складного не було», – запевняє дочка нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 06:52 :54