Новини » Політика 16 лютого, 2018, 22:25
Адвокат Януковича: Представникам влади вже зараз треба звикати до суду
ZIK
ZIK

Хотів би сказати, що тим особам, політикам, які відвідали залу суду та дали свідчення, треба звикати до суду.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив адвокат президента-утікача Віктора Януковича Віталій Сердюк, коментуючи судовий процес у справі Януковича.

«Тим особам, політикам, вищому керівництву держави, які відвідали залу суду та дали свідчення, треба звикати до суду. Тому що обсяг показань, свідчень та доказів, які зараз отримує захист, буде достатньо для того, щоб вимагати оголошення підозри конкретним особам у злочинах проти України та проти народу нашої країни», – заявив Віталій Сердюк.

Окрім того, адвокат президента-утікача Януковича зазначив, що захист задоволений судовим процесом у справі Януковича.

«Адже цей процес надає можливість зібрати ті свідчення, які за 4 роки захист навіть не сподівався отримати, бо жоден із цих політиків не ходив на допити. Тому так, процес іде своєю дорогою», – заявляє адвокат Януковича.

Віталій Сердюк переконує, що затягування процесу зі сторони захисту Януковича не було.

«А це слова Генеральної прокуратури, які вона постійно намагалася повідомити журналістам. Захистом була поставлена категорична вимога, щоб Янукович особисто брав участь у процесі. Зокрема, щоб він мав можливість ставити питання свідкам та надавати свої пояснення. Але під політичним тиском суд не зміг цього зробити. Тому й на це пішов певний час», – додав адвокат екс-президента Віталій Сердюк.

Читайте також: Віталій Сердюк розповів, як дві озброєні групи мали ліквідувати Януковича Харкові 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 08:53 :34