четвер, 15 лютого, 2018, 15:42 Політика
Здача Криму – це апогей державної політики незалежної України, – політтехнолог
ZIK
ZIK

За здачу Криму треба судити і минулу, і нинішню влади. Тому, ймовірно, справа Януковича швидко не вирішиться, а конкретні вироки з’являться лише із плином часу.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політтехнолог Олексій Голобуцький.

«Вирок винесе історія, а не суд. Через двадцять років все виглядатиме по-іншому. Щиро кажучи, я не вірю, що Янукович колись сяде у в’язницю чи нестимуть  відповідальність його посіпаки. Є екстраординарні події. До прикладу, якщо судити людей по питанню здачі Криму, то під руку попаде вся нинішня влада. Це ж вершина державної політики, яка провадилася протягом всієї незалежності!», – коментує експерт.

Гість програми наголошує: проблема початку українсько-російської війни у тому, що солдати не мали військової підготовки.

«Наші хлопці раніше, до початку війни, ніколи не тримали зброю у руках. Тому зовсім не дивно, що коли вони побачили на території нині анексованого Криму зелених чоловічків, то, м’яко кажучи, потрапили у незручну ситуацію», – говорить політтехнолог.

Експерт зазначає: справа Януковича є не так юридичною, як політичною.

«З однієї сторони, люди обурюються, мовляв, чому справа розвивається так повільно? З іншого боку, дивуються доказовій базі проти екс-президента. Я вважаю, що такі величезні справи не можна вирішити у короткий термін. Головне, аби наступна влада розуміла, що за зраду держави доведеться відповідати», – розповідає гість студії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 13:17 :51