четвер, 15 лютого, 2018, 14:27 Політика
Яценюка, Турчинова та інших судитимуть за здачу Криму, – Ніцой
ZIK
ZIK

Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова колись, можливо, судитимуть за корупцію, але це буде пізніше. Спочатку вони постануть перед судом через зраду та невиконання своїх обов’язків під час захоплення Росією Криму.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив директор Центру стратегічних розробок Андрій Ніцой.

«Що ми почули нового на розгляді судом справи про державну зраду Віктора Януковича? Що був переворот у 2014 році, а через усунення з посади президента Януковича, прийшла до влади інша частина правлячого класу, яка до цього була в опозиції? Так ми про це знали. А те, що Янукович – негідник, ми чудово знали і без судового процесу», – каже Андрій Ніцой.

Також він зазначив, що частина громадян перебувала в ілюзіях стосовно того, що не було команди про збройний опір російським військовим в Криму.

«Не було виконано закону про оборону, зокрема, Арсенієм Яценюком, Олександром Турчиновим та іншими відповідальними особами. За це їх будуть судити. Я про це говорив ще з 2014-го. Їх судитимуть саме за це», – заявив директор Центру стратегічних розробок.

Він зауважив, що їх можуть судити і за корупцію, але це вже потім. Першочерговим буде суд за зраду та невиконання своїх обов’язків.

«Проте добре те, що є такий суд (щодо держради Януковича – ред.). Він зміцнює політичну культуру громадян, вони починають «фільтрувати» інформацію. Але погано те, що правду люди чують від ворогів, від негідників, які спочатку втягнули нас у війну, призвели до загибелі тисяч людей, а тепер справедливо звинувачують діючу владу», – наголосив експерт.

Читайте також: Нам ще треба буде розбиратись, якою була роль Турчинова у здачі Криму, – екс-військовий

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 11:44 :20