четвер, 15 лютого, 2018, 13:56 Регіони
В Ужгороді вилучили орла в чоловіка, який продавав селфі з птахом за 50 гривень
Фото: ГО «ФОРЗА
Фото: ГО «ФОРЗА

Червонокнижного орла кілька днів тому активісти помітили в центрі міста. Чоловік тримаючи його на мотузці пропонував всім охочим зробити селфі з птахом за 50 гривень. Обурені активісти і небайдужі містяни кілька разів викликали поліцію для з’ясування звідки в чоловіка орел, чи має він на нього документи, оскільки це доволі рідкісний птах, а також чи такі умови утримання не є жорстоким поводженням з орлом.

Про це повідомили члени громадської організації «ФОРЗА».

«Ця ситуація з птахом на мотузці має кілька важливих аспектів: екологічний – чи здоровий птах, чи не потребує спеціальної допомоги, лікування; юридичний – що далі буде з орлом, який має жити у дикий природі, і хто цим займеться, оскільки ми – «ФОРЗА», не орнітологи, а просто небайдужі люди; моральний – люди не тільки з байдужістю проходять повз – платять гроші, щоб зробити фото, більше того, коли ми намагалися пояснити, що це – птах, який знаходиться під захистом, занесений в Червону книгу, вони селфилися або просто злобно казали, мовляв, майже хабара хочете. Тільки додам, що документів на птаха не було, нам показали фото ветеринарного паспорту «кота/собаки», виданого в Івано-Франківську, у птаха під правим крилом 2 ранки, на фото видно», – йдеться у повідомленні активістів «ФОРЗИ». 

Наразі до з’ясування всіх обставин птаха в чоловіка вилучили, тимчасово помістивши його в місцевий еколого-натуралістичний центр. 

Фото: ГО «ФОРЗА
Фото: ГО «ФОРЗА
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 01:48 :35