Новини » Суспільство 15 лютого, 2018, 10:07
Ультра-оброблені продукти підвищують ризик розвитку раку, – дослідження
Фото: Pixabay
Фото: Pixabay

Згідно з новим дослідженням, ультра-оброблені продукти, такі як газовані напої, пакетований хліб та булочки, заморожені продукти та готові страви з довгим терміном зберігання, можуть підвищити ризик виникнення раку.

Оброблені продукти харчування становлять 50% раціону людей у деяких розвинених країнах і можуть підвищувати ризик виникнення раку, виявили дослідники у Бразилії та Франції, – інформує видання The Independent.

Дослідники паризького Університету Сорбонни, Франція, та Університету Сан-Паулу у Бразилії виявили, що збільшення споживання ультра-оброблених продуктів на 10% підвищує ризик розвитку раку на 12%.

Висновки, опубліковані у British Medical Journal, були зроблені на основі опитування 104 980 французів, середнім віком 43 роки, та порівняння їхнього споживання 3300 різних продуктів харчування.

Дослідники також брали до уваги інші фактори ризику, такі як вік, стать, рівень освіти, а також те, чи учасник курить, й сімейний анамнез.

Незважаючи на те, що збільшення споживання ультра-обробленої їжі було пов’язане з підвищеним ризиком виникнення раку, зв’язку між менш обробленими продуктами, такими як консервовані овочі, сир та свіжий хліб, та раком виявлено не було.

Ультра-оброблені харчові продукти часто мають більш високий вміст насичених жирів, цукру та солі і меншу кількістю клітковини та вітамінів.

Забруднювальні речовини, деякі з яких є канцерогенними, часто зустрічаються також у термічно оброблених харчових продуктах, багато з них містять дозволені, проте суперечливі добавки, такі як нітрит натрію та оксид титану.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Читайте також: П’ять перших симптомів раку, про які має знати кожен

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 03:49 :03