четвер, 15 лютого, 2018, 15:30 Економіка
Укрпошта закупила нове обладнання, що прискорить обслуговування клієнтів
Укрпошта. Фото: ТСН
Укрпошта. Фото: ТСН

Укрпошта закупила 2 556 термотрансферних принтерів з подвійною технологією друку, які прискорять обслуговування клієнтів у відділеннях компанії. Тендер відбувся в системі електронних закупівель Prozorro, а ціна закупівлі стала на 38,4% нижче від початкової.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Переможцем торгів стало ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «РИФ», з яким Укрпошта підписала договір. НВО «Риф» серед 4 учасників торгів запропонувало найнижчу ціну. Ціна закупівлі склала 7 717 330,80 грн з ПДВ, що на 38,4% нижче початкової ціни. Очікувана вартість закупівлі становила 12 537 205,56 грн.

«Нові принтери призначені для друку документів відправлення та значно скоротять час їхнього оформлення, адже швидкість друку зросте в рази. Ці термопринтери мають ще низку переваг в порівнянні з матричними принтерами. Вони є більш ощадливими – технічне обслуговування матричного принтера проводиться до шести разів частіше, тобто нове обладнання потребуватиме менше витрат на сервіс. Крім того, вони мають високу якість друку, і оператори у відділеннях зможуть одразу друкувати ще й штрих-коди для посилок», – йдеться у повідомленні.

«Ми продовжуємо оновлення інфраструктури і закуповуємо сучасне обладнання для поштових відділень. Придбавши термотрансферні принтери з подвійною технологією друку ми скоротили час обслуговування клієнтів та зекономили на цій закупівлі близько 4,8 млн грн. Ціна кожного принтера майже на 50% нижча, ніж на найбільших інтернет-майданчиках. Ці принтери можуть використовуватися як для звичайного друку, так і для складних бізнес-процесів, де потрібна якісна етикетка», – відзначив заступник генерального директора із закупівель Укрпошти Олександр Наход.

Перша партія закуплених термотрансферних принтерів вже надійшла до Укрпошти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 03:33 :42